Какие наглецы — скажут некоторые,
Нет, они святые, возразят другие.
Но мы улыбнемся, как боги,
И покажем рукою на Солнце.
(Велимир Хлебников)

ПОЛОЖЕННЯ ПРО

Поетичний конкурс Всеукраїнського фестивалю

Завданнями конкурсу є підтримка і розвиток критеріїв авангардизму, нестандартності, високої образності, професіоналізму і художності в поетичній творчості, пошук нових талановитих авторів і яскравих творів, сприяння розвитку літературного життя, об'єднання різних письменницьких клубів, літературних об'єднань і вільних літераторів.

Учасниками конкурсу є зареєстровані поети - херсонці та гості Херсона, що приїхали з різних областей України, ближнього і далекого зарубіжжя.
До участі в конкурсі приймаються поетичні твори як у класичному, так і в нетрадиційному стилі.
У заявці на участь у конкурсі вгорі аркуша зазначаються: ім'я та прізвище автора (творчий псевдонім), місто., ел.адреса, веб-сторінка (якщо є), мобільний і міський телефони. Далі йдуть поетичні твори (3-5 віршів).
Критеріями оцінки є професіоналізм, художність, висока образність, нестандартність та авангардизм виконання.
З метою дотримання об'єктивності голосування присутні журі у складі літературознавців, переможців та лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, лідерів літературних об'єднань з різних міст України та з-за кордону.

Після підбиття підсумків та оголошення переможців лауреати нагороджуються грамотами та призами.

Вірші переможців і лауреатів, а також членів журі, будуть опубліковані в Альманасі Всеукраїнського поетичного фестивалю «Антракт-2016»

Цілі фестивалю

Познайомити херсонців із поетичним життям різних регіонів України.
Надати поетам можливість висловити та представити себе.

Завдання фестивалю

Відродження традицій формального та неформального спілкування літераторів, художників, музикантів та інших представників творчої інтелігенції.
Популяризація Херсона як міста проведення артистичних фестивалів, міста, що продовжує традиції зустрічей творчої інтелігенції та створення  привабливого іміджу Херсона.
Популяризація сучасних поезії, живопису, графіки, фотографії, музики та інших видів мистецтва у рамках фестивалю.
Збереження, розвиток і підтримка літературно-художніх традицій в Херсоні та Украіні, обмін досвідом між літературними та художніми спілками Херсона та інших міст.
Відкриття нових імен широкому колу суспільності, що цікавиться новими тенденціями та досвідом сучасного мистецтва та поезії.
Знайомство з новими виданнями книг сучасних авторів, взаємообмін останніми роботами серед сучасних поетів та художників.
Видання альманаху фестивалю.  

Фестиваль у рамках традицій включає в себе знайомство з декількома видами мистецтва: поезією, як основною подією та музикою, фотографією та зображувальним мистецтвом, як тими, що супроводжують.
Фестиваль проводитиметься протягом двох вихідних днів.

Програма проведення фестивалю не є кінцевою, всю інформацію про можливі зміни буде розміщено на сайті http://antract.newfavorite.net .
Всі питання, пов’язані з організацією та участю, можна задати, зателефонувавши за номерами: 0990795450 – Ольга Швець ollle@ukr.net .